Futsal
Everton-Real A
Everton-Real B
TOPlist
Galéria
Prihlásenie
Meno:
Heslo:
Registrácia
Posledný zápas
A mužstvo
FK ZELENEČ - Dynamo
2 : 3
1. Okresná liga
1. Palermo 30 b.
2. Atomik 27 b.
3. Olympic 25 b.
4. Vodáreň 22 b.
5. Družbané 22 b.
6. Dynamo 19 b.
7. Merkúr 17 b.
8. Prednádražie 17 b.
9. Komplet 17 b.
10. Eltom 16 b.
11. Floppers 16 b.
12. Buon Giorno 9 b.
13. ZELENEČ 4 b.
14. Kabo 1 b.
Partneri
Aktuality
Zaslúžené víťazstvo proti Kabu

Zeleneč Zápasmi 9. kola pokračovala v poslednú novembrovú sobotu aj druhá okresná futsalová liga. Everton po minulotýždňovej hladkej výhre proti mimáckemu béčku nastúpil na zaujímavý zápas proti tretiemu celku tabuľky a tradičnému rivalovi - mužstvu FC KABO Trnava. A aj napriek neúčasti niektorých stabilných hráčov nášho mužstva sme si v zápase viedli skvele a zaslúžene sme súpera porazili o dva góly.

Úvodná časť stretnutia sa niesla v znamení našej prevahy, keď sme mali častejšie loptu pod kontrolou. Dokázali sme si vypracovať aj niekoľko sľubných príležitostí, no ujala sa len jedna zo šiestej minúty, kedy sa presadil náš kanonier Ondrejička. Aj po tomto momente sme pokračovali v tlaku, no dlho sa nám nedarilo streliť ukľudňujúci druhý gól. Súper sa prakticky počas prvého dejstva do nejakej väčšej šance nedostal a aj keď sa súperovi podarilo dostať do mierneho prečíslenia, naša pohotová obrana na čele s brankárom Zolvíkom všetko vyriešila. Na druhej strane palubovky pokračovala naša aktivita smerom k súperovmu gólmanovi a aj keď najskôr náš kanonier po výbornej spolupráci do prázdnej bránky nedal, o malú chvíľu sme sa jeho zásluhou mohli tešiť z druhého gólu, čím vlastne stanovil aj konečné skóre prvého polčasu.

Do druhej časti sme nastúpili s cieľom zodpovedne brániť a vyrážať zo zabezpečenej obrany do rýchlych protiútokov, čo sa nám aj darilo, no bohužiaľ bez nejakého gólového efektu. Až v 28. minúte sa nám podarilo znovu skórovať, keď po rýchlom prečíslení dokonal svoj hattrick náš kanonier. Súper nás v druhej časti pritlačil pred svoju bránu, no dlho sme jeho atakom odolávali, až prišla 35. minúta, v ktorej sme dovolili súperovi znížiť na rozdiel dvoch gólov. Našťastie na tento súperov gól sme o tri minúty neskôr odpovedali štvrtým presným zásahom muža zápasu ? Andreja Ondrejičku. Radosť z víťazstva po veľmi dobrom výkone nám už nedokázal zobrať ani druhý gól v sieti nášho gólmana a tak sme mohli odchádzať do kabín s vynikajúcim pocitom dobre odvedenej práce. Našim absentujúcim futsalistom sme poslali do hokejového Popradu ten najkrajší pozdrav v podobe zaslúženého víťazstva. Všetci, ktorým na Evertone Zeleneč záleží, pevne veria, že v nastúpenom trende budú naši futsalisti pokračovať aj v ďalšom priebehu sezóny ...

Fakty zo zápasu:
FC KABO Trnava - EVERTON Zeleneč 2:4 (0:2)
Góly: 35. Bajcar, 38. Jaroška - 6., 18., 28., 38. Ondrejička

Ďalšie výsledky 9. kola 2. OLSF:

FC Trnava UNITED - MONKEY CLUB Trnava 1:3 (0:3)
Góly: 38. L. Miklošovič - 13., 20. Dejčík, 14. Toráč

AVANGARD Trnava - FC SPIRIT Trnava 1:3 (1:1)
Góly: 6. Krupa - 19. Ekhardt, 31. Čahoj, 40. Arpáš

ŠK MIMA DIVUS Trnava B - TORPEDO TYRNAVIUS Trnava 2:6 (0:2)
Góly: 37. Halaška, 39. Heriban - 3. Gallo, 16., 29., 36., 40. Chabreček, 31. Franko

FK GIANTS Trnava - FC DESTILERE 2011 Trnava 2:5 (0:4)
Góly: 21. Kováč, 37. Hrehor - 3. Kušnier, 7., 30. Polák, 11. Bočkay, 18. Zvolenský

voľno malo družstvo FC AUTOFAIR Leopoldov

(koc8)


Staršie články

Copyright © 2010.
Oficiálna stránka futsalového mužstva Everton-Real Zeleneč A