Zeleneč ATOMIK Trnava - REAL Zeleneč 3:2 (2:0)
Góly Realu: 24. Blažíček, 35. Morvay

ŽK: Horník, P.Hruška, Morvay, Blažíček

Zostava Realu: Horník(C)- S.Nemček, J.Bartovič, Demovič, Blažíček, Krivda, Morvay, P.Hruška

V poslednom tohto ročnom zápase sme chceli Atomiku uchmatnúť nejaký ten bodík a podľa toho sa aj odvíjal náš výkon. Hneď zo začiatku sa hral veľmi rýchly a okulahodiaci futsal. Šance sa prelínali z jednej strany na druhú. Bližšie k prvému gólu sme mali my, ale Stano Nemček netrafil odkrytú Gottsteinovú bránu a tak do vedenia išiel v 14-tej minúte Atomik keď sme zaspali pri rohovom kope súpera a nepokrytý náš odchovanec Horváth otvoril skóre. Aj v druhom góle Atomiku mal prsty Horváth, keď v 19-tej minúte unikol po našej pravej strane a na gól naservíroval Gottwaldovi. Výsledkom 0:2 skončil aj prvý polčas. V druhom polčase sme sa vrátili do zápasu zásluhou Blažíčka, ktorému sa v 24-tej minúte podarilo znížiť. Po tomto góle sa hral ešte kvalitnejší futsal šancí na oboch stranách bolo viac než dosť, ale boli sme to my,ktorí skórovali. V 35-tej minúte na dvakrát skóroval Morvay. Za stavu 2:2 bolo jasné, že kto dá ďalší gól tak pravdepodobne vyhrá. Tri minúty pred koncom sme pustili nepochopitelne Andyho Janeka cez celé ihrisko až pred Horníka a ten strelil víťazný gól Atomiku. Vzhľadom k predvedenej hre oboch mužstiev by bola remíza spravodlivejšia.