Futsal
Everton-Real A
Everton-Real B
TOPlist
Galéria
Prihlásenie
Meno:
Heslo:
Registrácia
Posledný zápas
A mužstvo
FK ZELENEČ - Dynamo
2 : 3
1. Okresná liga
1. Palermo 30 b.
2. Atomik 27 b.
3. Olympic 25 b.
4. Vodáreň 22 b.
5. Družbané 22 b.
6. Dynamo 19 b.
7. Merkúr 17 b.
8. Prednádražie 17 b.
9. Komplet 17 b.
10. Eltom 16 b.
11. Floppers 16 b.
12. Buon Giorno 9 b.
13. ZELENEČ 4 b.
14. Kabo 1 b.
Partneri
Aktuality
11. ročník vianočného futsalového turnaja

Zeleneč Najkrajšie sviatky roka sa pre zelenečských športovcov už tradične spájajú s tradičným vianočným futsalovým turnajom o Putovný pohár starostu obce Zeleneč. Ani tento záver roka 2011 nie je v tomto smere výnimkou. 28. december 2011 bude totiž od 11:00 hod. pre zainteresovaných tým dňom D, kedy sa znovu rozpútajú neúprosné boje o prestížne víťazstvo v tomto turnaji, v poradí už jedenástom v jeho histórii.

Tento ročník sa zapíše do histórie už tým, že na tomto zelenečskom futsalovom sviatku sa po prvýkrát zúčastnia všetky 4 mužstvá zo Zelenča. Okrem tohtoročného organizátora - mužstva EVERTON-u Zeleneč sa v hrnčiarovskej športovej hale predstavia tradičný účastníci, a síce najväčší konkurent Evertonu - priatelia z REAL-u Zeleneč a tiež skúsení harcovníci z BETASED-u Zeleneč, doplnení odchovancami z vlastnej liahne. Nováčikom na turnaji bude hviezdny výber OLD BOYS Zeleneč, ale v podstate iba názvom, keďže hráči tohoto mužstva, ako napr. Totónko, Chancho, Belo a spol. sa tohoto turnaja pravidelne zúčastňovali vo svojich materských kluboch.

Titul z minuloročného turnaja bude obhajovať EVERTON, o lepšie umiestnenie sa budú určite snažiť BETASED (minulý rok tretí) a hlavne REAL (naposledy nepopulárna štvrtá priečka). No a hviezdny OLD BOYS sa budú určite chcieť vo svojej premiére na turnaji umiestniť čo najlepšie.

Zelenečskí futsaloví priaznivci, no nielen oni sa majú určite na čo tešiť, veď nie každý deň v roku majú možnosť vidieť spolu v akcii na jednom mieste hviezdy typu Fábia, Burusa, Majla, Fugoša, Chancha a mnohých ďalších. Pevné veríme, že aj v poradí už 11. ročník tohoto turnaja bude znovu vrcholom zelenečského športového diana. Srdečne Vás všetkých pozývame.

(koc8)


Staršie články

Copyright © 2010.
Oficiálna stránka futsalového mužstva Everton-Real Zeleneč A