Zeleneč REAL-OLYMPIC 2:5 (2:3)

Zostava Realu:
Horník(C)-J.Bartovič,S.Nemček,Hulík,Blažíček,P.Hruška,Štefánek,Silný

Góly Realu:Blažíček,Hulík

V zápase s lídrom a zároveň aj najväčším favoritom súťaže Olympicom Trnava sme nemali čo stratiť.Úvod zápasu bol z našej strany veľmi ustráchaný a dovolili sme Olympicu aby nás zavrel na našu polovicu.Už v tretej minúte po zaváhaní brankára Horníka išiel súper do vedenia.Mali sme šance na vyrovnanie,ale nevyužili sme ich a tak sme zákonite pykali druhým gólom v našej sieti,keď po pravej našej strane unikol Brezovský a bolo 0:2.V 12-tej minúte sa nám podarilo znížiť zásluhou Blažíčka a boli sme opäť v hre.Lenže V 16-tej minúte sme neskoro reagovali na brejk Olympicu a opäť sme prehrávali o dva góly.V posledných sekundách prvého polčasu najkrajšiu našu akciu zakončil Hulík a uzavrel polčasové skóre na 2:3 z nášho pohľadu.V druhom polčase sme chceli vychádzať zo zabezbečenej obrany a čakať na našu príležitosť.Tá prišla hneď v úvode,ale Nemček zoči-voči brankárovi minul súperovú bránu.V 27-mej minúte opäť Olympic trestal a naše obrovské zaváhanie v obrane využil Laurinec na strelenie štvrtého gólu.Po tomto góle sme otvorili hru ešte viacej,ale skórovať sa nám už nepodarilo.Práve naopak v 37-mej minúte sme inkasovali ešte piaty gól,ktorý zároveň aj spečatil konečné skóre.Odohrali sme dobrý zápas,ale chýb sme sa nevyvarovali a tak sme zaslúžene prehrali.