Desať kúskov v našej sieti

Zeleneč REAL Zeleneč - HEARTS Trnava 1:10 (0:5)
Gól Realu: 33. Hulík

Zostava Realu: P.Hruška(C)- J.Bartovič, Hulík, Silný, Morvay, Blažíček

Po mesačnej prestávke sa opäť roztočil okresný futsalový kolotoč. Na Real čakal šesťbodový zápas s nevyspytateľným Heartsom. Real sa musel pred zápasom vyrovnať s tým, že mu k dispozícii nebude ani jeden brankár. Horník bol vykartovaný a Slíž mal domáce povinnosti a tak sa do brány postavil útočník Peter Hruška. Aby nebolo toho lazaretu málo tak ešte pre pracovné povinnosti sa zápasu nemohli zúčastniť Demovič so Stanom Nemčekom a Krivda nenastúpil pre zranenie, ale aj napriek tomu sme mali v tomto zápase bodové úmysly. V prvej desaťminútovke sa hral docela vyrovnaný futsal, ale potom sa začali diať také veci, že kto nevidel neuverí. Real dostal do polčasu päť gólov. Druhý polčas sme chceli dohrať aspoň so cťou, ale nemali sme na to ani fyzické a takisto ani psychycké sily a tak sme zápas prehrali výsledkom 10:1. Opäť sa nám ukázalo, že káder Realu je príliš úzky na 1.OLSF a keď si neujasnia hráči veci medzi sebou tak sa nám bude do konca súťaže ešte veľmi ťažko dýchať.