Zeleneč ŠK OLYMPIC Trnava - REAL Zeleneč 6:3 (5:2)
17., 36. Blaško

ŽK: S.Nemček, Horník,
ČK: S.Nemček

Zostava Realu: Horník(C)- Demovič, Slíž, S.Nemček, Hulík, Silný, Morvay, P.Hruška, Blaško, Blažíček

Real vstúpil do odvetnej časti prehrou, ale výkonom nesklamal. Olympic už na začiatku nám ukázal kto bude na palubovke pánom. V druhej minúte z uhla prekvapil neistého Horníka Krištofík. Na 2:0 zvýšil o dve minúty neskôr nádhernou strelou do šibenice Péchy. A keď v ôsmej minúte nám Pardavý nadelil tretí úder, tak to vyzeralo s nami zle nedobre. Od tohto okamihu sa nám podarilo hru mierne vyrovnať a odmenou nám bol Hruškov gól na 1:3. Lenže potom sme opäť v obrane nepokryli Krištofíka a ten nám strelil gól na 1:4. Na rozdiel dvoch gólov znižovala nová akvizícia Realu Martin Blaško, po peknej narážačke s Blažíčkom. Polčasové skóre uzavrel Olympic svojim piatym gólom. Druhý polčas sa hral tiež veľmi kvalitný futsal. Obe mužstvá nasadili vysoké tempo a tak sa bolo stále na čo pozerať. Hneď v úvode prišla trochu prísna druhá žltá karta pre Stana Nemčeka a musel ísť predčasne pod sprchy. Skúsený Olympic svoju presilovku využil a bolo 2:6 z nášho pohľadu. Po tomto góle sme mali trochu navrch my, ale na ďalší náš gól sme sa strašne natrápili. Na 3:6 znižoval svojim druhým gólom Blaško a tak pečatil svoj sympatický výkon a potvrdil, že pre Real bude ešte veľmi platným hráčom v ostatných zápasoch. Mali sme aj ďalšie šance na gól, ale šťastena sa od nás trochu odklonila a tak sme prehrali po sympatickom výkone 3:6.