Zeleneč REAL Zeleneč - DYNAMO Trnava 2:3 (0:3)
Góly Realu: 31. Demovič, 33. Hruška

ŽK: Hruška, Hulík

Zostava Realu: Horník (C)- J.Bartovič, Hulík, Demovič, P.Hruška, Morvay, Silný

Úvod zápasu bol z našej strany veľmi zlý. V štvrtej minúte sme nepochopitelne pustili po pravej strane Romana Doležaja a ten nastrelil loptu pred našu bránu a po Hulíkovom teči sme prehrávali 0:1. Po tomto góle Dynamo predvádzalo rýchly okulahodiaci futsal a naši hráči nevedeli kde je sever. Aj v druhom našom góle mal prsty smoliar zápasu Hulík, keď na polovici ihriska stratil zbytočne loptu a Dynamo po dokonalom vyšachovaní nášho gólmna išlo do dvojgólového vedenia. V druhej desaťminútovke sme si šance vypracovali aj my,ale všetky stroskotali na fantastickom Fridrichovi v bráne Dynama. V poslednej minúte prvého polčasu sme sa opäť dopustili zbytočnej hrúbky, keď Demovič v našom obrannom pásme nešťastne nastrelil protihráča tak, že Horníka si opäť vychutnala osamotená dvojica Dynama. Na druhý polčas nastúpil úplne iný Real ako v tom prvom. Hneď od úvodu sme vyvinuli na súperovú bránu obrovský tlak a hráči Dynama veľa krát nevedeli kde im hlava stojí. Naše šance sa kopyli, ale Fridrich bol neprekonateľný. Skórovať sa nám podarilo v 31-vej minúte z kopačky Demoviča a o dve minúty neskôr ho napodobnil Hruška. Po tomto góle si hráči Dynama zobrali oddychový čas, ale ani ten nestlmil náš tlak. Do konca zápasu sme mali ešte veľmi veľa príležitostí na vyrovnanie, ale Dynamo môže ďakovať svojmu brankárovi za víťazstvo, ktorý podal fantastický výkon.