Zeleneč ELTOM-REAL 5:1 (1:1)

Gól Realu:Demovič

ŽK:Demovič

Zostava Realu:Horník(C)-Demovič,Hulík,Novanský,Štefánek,Silný

V poslednom tohtoročnom kole si chcel Real po troch prehrách napraviť reputáciu a Eltom zdolať,lenže oklieštená zostava nám skrížila plány.Úvod zápasu bol z oboch strán opatrný,ale mierne navrch mal Eltom.Naša obrana hrala hneď od začiatku zodpovedne a za pomoci brankára Horníka držala súpera na dištanc.V desiatej minúte po peknej narážačke Hulíka s Demovičom sme sa dostali do vedenia.Na 2:0 mohol zvýšiť Štefánek,ale svoju tutovku nevyužil.Do konca prvého polčasu chýbalo cca dvadsať sekúnd Novanský zle odkopol loptu a súper nám strelil vyrovnávajúci gól do šatne.V druhom polčase nám hneď od začiatku očividne ubúdali sily čoho Eltom využil a strelil nám druhý gól.Po tomto góle sme súpera pritlačili a vyrovnanie mal na nohe Silný,ale jeho slabá strela v sieti neskončila.Pokračovali sme v nápore a zabudli sme na zadné vrátka čoho skúsený Eltom využil a strelil nám upokojujúci tretí gól.Po tomto góle sme na súpera už kondične nestačili a inkasovali sme ešte ďalšie dva góly.Prehrali sme už štvrtýkrát v rade a klesli sme na 11-tu priečku tabuľky.Dúfajme,že do nového futsalového roku vstúpime trojbodovým ziskom naladíme sa na víťaznú strunu.