Real už posledný

Zeleneč REAL Zeleneč - ŠK PREDNÁDRAŽIE Trnava 2:8 (0:4)
Góly Realu: 22. Morvay, 37. Silný

Zostava Realu: Horník(C)- J.Bartovič, Z.Slíž, Silný, S.Nemček, Morvay

Šesťbodový zápas s Prednádražím sme absolútne nezvládli. Už v štvrtej minúte sa Prednádražie dostalo do vedenia keď Kučerova ľahučká strela prešla po medzi Horníkové nohy do siete a prehrávali sme 1:0. Vyrovnať sme mohli v šiestej minúte, ale Nemčekova strela sa odrazila od brankára do žrde. Prednádražie nás dokonale vyškolilo s efektivity. V prvom polčase vystrelilo štyri krát na bránu a viedlo 4:0. V druhom polčase sme chceli výsledok aspoň kozmeticky upraviť. Na 1:4 znižoval v 22-hej minúte Morvay. Mali sme aj ďalšie výborné príležitosti, ale bohužial sa nám nedarilo skórovať. Prednádražie svoje šance na rozdiel od nás využilo a zaslúžene nás po víťazstve odsunulo na samé dno tabuľky. V tomto zápase nás vôbec nepodržal brankár Horník a opäť sme sa museli zaobísť bez viacerých opôr nášho mužstva. Do konca sezóny ostávajú ešte štyri kolá a nám sa záchrana v súťaži viac a viac vzďaluje.