Zeleneč PROFIŠPORT Vodáreň - REAL Zeleneč 6:4 (3:3)
Góly Realu: 3., 16., 40. Silný, 5. Hruška

ŽK: Horník, Horváth

Zostava Realu: Horník(C)- J.Bartovič, Slíž, P.Hruška, Horváth, Silný, Morvay

Real nastúpil na zápas s Profišportom vo veľkom štýle a už v 5-tej minúte sme viedli 2:0 zásluhou Hrušku a Silného. V tejto chvíli by na Profišport nikto nevsadil ani deravý groš, pretože to vyzeralo na naše pohodlné víťazstvo. Tretí gól mal na kopačke Morvay, ale odkrytú bránu súpera minul. Real hral vo veľkom štýle až do 9-tej minúty a potom prišiel náš nepochopiteľný skrat. Najprv naše zlé striedanie využil Hlinka a následne v tej istej minúte využil ten istý hráč hrúbku Bartoviča a razom bolo 2:2,ale to nebolo zo strany súpera ešte všetko. O minútu neskôr išiel Profišport do vedenia, keď pomedzi Horníkové nohy sa trafil kanonier Profišportu Čipčala. Tento gól nás veľmi vyviedol z koncepcie hry, ale aj napriek tomu sa nám ešte do polčasu podarilo vyrovnať. Druhý polčas začali opatrne obe strany a nikto nechcel spraviť zbytočnú chybu. V 27-mej minúte sme opäť prehrávali keď sa trafil Čipčala. V 30-tej minúte sme mali obrovskú šancu na vyrovnanie, keď súperov hráč musel po druhej žltej smerovať predčasne pod sprchy. Bohužial sme ju nedokázali využiť a naše trápenie sa ukázalo aj na konečnom ukazovateli skóre.