Zeleneč REAL Zeleneč - FLOPPERS Voderady 3:1 (2:0)
Góly Realu: 15. Hulík, 19. Silný, 35. S. Nemček

ŽK: Z. Slíž

Zostava Realu: Horník(C)- Slíž, S.Nemček, J.Bartovič, Hulík, Morvay, Krivda, Silný

Real má nôž na krku už dlho, ale pred týmto zápasom bol už poriadne zatlačený. Ak sme chceli pomýšlať ešte na záchranu tak sme museli tento zápas bezpodmienečne vyhrať. Na rozdiel od minulého zápasu s Profišportom nám nechýbala aspoň bojovnosť aj keď to herne nebolo nejako oslnivé. Súpera sme sa snažili zatlačiť od úvodných minút, ale Floppers hrozil smrtiacimi protiútokmi. Do vedenia sme sa dostali po peknej akcii Stana Nemčeka, ktorý prihrával pred bránu Hulíkovi a ten sa nemýlil. Náš druhý gól strelil Silný minútu pred koncom prvého polčasu. Po prvom polčase sme viedli 2:0 a mali sme nakročené k zisku dôležitých troch bodov. Druhý polčas sme herne poľavili a súper nás pomaly dostával pod tlak, ktorého vyustením bol znižujúci gól s priameho kopu. Na naše kopačky pribúdala postupne nervozita a súper sa čím ďalej tlačil viac a viac dopredu. V týchto fázach nás niekoľkokrát podržal brankár Horník. Náš ukľudňujúci gól na 3:1 strelil najlepší hráč na ihrisku Stano Nemček. Tento gól sa ukázal ako rozhodujúci, lebo sme sa po ňom herne ukludnili a víťazstvo sme si už pohodlne ustrážili. Toto víťazstvo nám ešte vykresalo nádej na záchranu.