Zeleneč PROFIŠPORT Vodáreň - REAL Zeleneč 1:3 (1:2)
Góly Realu: 8., 11. Silný, 38. Blažíček
ŽK: Silný

Zostava Realu: Horník(C)- J. Bartovič, Horváth, Hulík, Klčovanský, Blažíček, Spál, Silný

Real nastúpil na zápas s Profišportom oveľa koncentrovanejšie ako minulý týždeň proti Merkúru. Už úvod zápasu naznačil, že to bude skôr taktický boj ako pohľadný futsal. V úvode stretnutia moc šancí nebolo a aj keď sa nejaké vyskytli tak brankári oboch mužstiev boli na mieste. Prvého gólu sme sa dočkali my, keď Silný nastrelil loptu prudko pred bránu súpera a hráč Profišportu si ju zrazil do vlastnej siete. Z vedenia sme sa dlho netešili, lebo ešte v tej istej minúte sme dovolili vystreliť Železníkovi a ten strelou spoza hráča vyrovnal skóre. Po tomto okamihu sa striedali šance na oboch stranách, ale do vedenia sme išli opäť my zásluhou Silného. Profišport sa snažil o rýchlu odpoveď, ale naša obrana v tomto zápase stála na pevných nohách a do ničoho vážneho sme súpera nepustili a tak sa polčas skončil výsledkom 2:1 v náš prospech. Druhý polčas sa hral aj naďalej vyrovnaný futsal a neraz to horelo pred oboma bránami. Našu gólovú poistku pridal dve minúty pred koncom po najkrajšej akcii zápasu dobre hrajúci Blažíček, keď si niekoľkokrát vymenil loptu so Silným a dokonale vyšachovali obranu a brankára súpera. Real v tomto zápase podal dobrý výkon a zaslúžene si do tabuľky pripisuje dôležité tri body.