Po sympatickom výkone dosť vysoká prehra

Zeleneč ŠK OLYMPIC Trnava - REAL Zeleneč 5:1 (2:0)
Gól Realu: 29. Silný

Zostava Realu: Horník(C)- Klčovanský, Kankara, S. Nemček, Horváth, Hulík, Silný, P.Hruška, Spál, Krajčovič,

Na zápas s vicemajstrom sme nastúpili s odhodlaním sa pobiť o dobrý výsledok. Hra bola na začiatku dosť vyrovnaná, ale v tretej minúte nepokryl Kankara kanoniera Olympicu Ivana Hrabalíkas a prehrávali sme 1:0. Po inkasovanom góle sme sa snažili držať súpera na dištanc od našej brány, ale aj tak nám Olympic niekoľkokrát pekne zavaril. V 11-minúte po kolotoči pred našou bránou trafil pekne z voleja Palo Péchy a prehrávali sme 0:2. Týmto výsledkom sa skončil aj prvý polčas. Na druhý polčas sme nastúpili o čosi odvážnejšie a Olympicu sme niekoľkokrát pekne podkúrili. Gól si pýtala hlavne strela Klčovanského, ktorú na dvakrát z čiary vyrazil Šóš. Gólu sme sa dočkali v 29-tej minúte zásluhou nášho najlepšieho strelca Silného po tom čo sme sa na dlhší čas nasťahovali na polovicu súpera. O minútu neskôr mohlo byť vyrovnané, keby po prečíslení Silný lepšie nahral Krajčovičovi,ktorý by mal pred sebou odkrytú bránu súpera. Pravidlo nedáš-dostaneš sa dokonale potvrdilo hneď z protiútoku keď Spál zaspal na ľavej strane a neišiel s hráčom. Prehrávali sme 1:3. Tento gól hráčov Olympicu očividne ukľudnil a ďalšími dvomi gólmi upravili svoje víťazstvo na pre nás krutých 5:1. V tomto zápase sme podali sympatický výkon, ale našej hre ešte stále niečo chýba.