Zeleneč REAL Zeleneč - DYNAMO Trnava 1:3 (0:1)
Gól Realu: 40. Mrva
ŽK: Ujlaky

Zostava Realu: Horník(C)- Ujlaky, J.Bartovič, Hulík, Klčovanský, Kankara, Mrva

Už od úvodu zápasu nám hráči Dynama ukazovali, že oni budú tí, ktorí budú určovať tempo zápasu. Do vedenia sme mohli ísť my, ale Ujlaky v čistej šanci minul bránu. To bo v prvom polčase z našej strany všetko. Dynamo sa ujalo vedenia v 6-tej minúte keď Záziková strela sa odrazila od žrde do Horníka a ten si ju nešťastne vrazil do vlastnej siete. Dynamo nás tlačilo celý prvý polčas, ale Horník chytal vynikajúco a aj hlavne vďaka nemu bol polčas len 0:1. Druhý polčas sa odohrával tiež v réžii Dynama, ale k vyrovnaniu mala blízko ďalekonosná strela Mrvu, ktorá sa odrazila od spojnice len kúsok vedľa Fridrichovej brány. V 29-tej minúte sme prehrávali už 0:2, keď Nebyla prestrelil Horníka. Tretí gól do našej siete strelil opäť Nebyla, keď si vychutnal po vyšachovaní nášho brankára. Čestný úspech sa nám podarilo streliť pri záverečnej power-play v poslednej minúte keď Mrva prestrelil Fridricha. Prehrali sme už tretí zápas po sebe a musíme sa skonsolidovať na najbližší derby zápas, v ktorom nás čaká odveký rival Everton.