Zlepšená hra, ale aj tak ďaľší výprask

Zeleneč REAL Zeleneč - ELTOM Hrnčiarovce 2:9 (2:5)
Góly Realu: 5. Krajčovič, 19. Horváth

Zostava Realu: Horník (K)- J.Bartovič, Klčovanský, Horváth, S.Nemček, Krajčovič, P.Hruška

Po určitých zmenách v kádri sa v 11- tom kole postavil Realu do cesty Hrnčiarovský Eltom. Na hráčoch Realu bolo vidieť od začiatku veľké chcenie, ale Eltom hneď z prvej šance skóroval, keď prudkou strelou k žrdi prestrelil Horníka už v druhej minúte Englich. Po tomto góle sme sa nezlomili a konečne sme sa dokázali dostať aj do gólových príležitostí a odmenou nám bol vyrovnávajúci gól Krajčoviča v piatej minúte. Po vyrovnávajúcom góle, prišla bohužiaľ hluchá päťminútovka, ktorá pravdepodobne rozhodla o celom zápase. V 7-mej minúte sa sám pred Horníkom nemýlil exligista Málik. V 12-tej minúte skončila za chrbtom Horníka, ktorý vôbec nemal svoj deň strela Chmúru. O minútu neskôr sme inkasovali ďaľšie dva góly. Kozmetickú polčasovú úpravu výsledku dal Horváth keď znížil minútu pred koncom plčasu na 2:5. V druhom polčase sme začali náporom, ale bohužiaľ vytvorené naše šance zlikvidoval spoľahlivý Píš v bráne Eltomu, ktorý nás neustále školil z efektivity a konečné skóre sa zastavilo na výsledku 2:9. Tento výsledok vzhľadom k predvedenej hre je pre nás veľmi krutý, ale pozitívom môže byť aspoň naša zlepšená hra, ktorá by mohla priniesť ovocie v podobe bodov už o týždeň proti Benfice.