2 : 3
Na vianočnom turnaji triumf Evertonu

Zeleneč Dňa 28.12. 2012 sa v Hrnčiarovskej športovej hale uskutočnil XII. ročník vianočného futsalového turnaja o putovný pohár starostu obce Zeleneč. S triumfu na turnaji sa tešil Zelenečský Everton, potom čo si dokázal poradiť so všetkými súpermi. Ako už býva zvykom tak boli ocenení aj jednotlivci a to nasledovne. Najlepším hráčom turnaja sa stal Erik Ujlaky z Betasedu. Najlepším strelcom bol Andrej Ondrejička z Evertonu. Najlepším brankárom bol vyhlásený Branislav Vanko z Old Boysu. Najsympatickejším hráčom turnaja sa stal Richard Nemček taktiež z Old Boysu.
Poďakovanie si zaslúži rozhodcovská dvojica Rudko Frič s Milanom Blahom, ktorí toto podujatie rozhodovali bez nároku na honorár.
Vďaka patrí aj sponzorom podujatia a to: Starostovi obce Zeleneč Ivanovi Ranušovi a obecnému zastupiteľstu obce Zeleneč. Sponzorskými darmi prispeli: Marek Vavro a Dušan Belko.

Výsledkový servis turnaja:

Betased- Old Boys 3:1 (2:0)
Góly: M.Ujlaky 2, E.Ujlaky- A.Tibenský

V tomto zápase bol Old Boys viac než vyrovnaným súperom obhajcovi, ale šťastena sa od neho odklonila.

Real- Everton 1:2 (0:0)
Góly:Krajčovič- Ondrejička 2

Zápasu dvoch tradičných rivalov nič nechýbalo. Tento zápas by sa dal označiť najlepším na turnaji. Real išiel štyri minúty pred koncom do vedenia, ale nasledovná power play súpera priniesla Evertonu obrat.

Old Boys- Everton 2:4 (2:1)
Góly: R.Nemček, Blažíček- Babic, Ondrejička 3,

Starí harcovníci vyhrali s favoritom prvý polčas, ale v druhom polčase ich poslal do kolien tromi gólmi Andrej Ondrejička.

Betased- Real 3:2(1:1)
Góly: J.Demovič, Černay, M.Ujlaky- Krajčovič 2,

Tomuto zápasu by viacej svedčala remíza, ale Real spravil tri chyby, ktoré Betased nekompromisne potrestal. Toto sa ukázalo v konečnom dôsledku ako rozhodujúce.

Real- Old Boys 6:2 (3:0)
Góly: V.Demovič 2, Klčovanský 2, Kankara, Krajčovič- Kvandúch, Vavro

Real mal do zápasu raketový nástup. V tretej minúte viedol už 3:0 a víťazstvo si pohodlne ukontroloval do konca.

Everton- Betased 5:3(2:1)
Góly: D.Tibenský, Babic 2, Bohunický, Ondrejička- E.Ujlaky 2, M.Ujlaky
Posledný zápas na turnaji sa dal nazvať aj ako finálový. Obe mužstvá mali rovnaké skóre a plný počet bodov. Everton bol v tomto zápase lepší a zaslúžene ho vyhral ako aj celý turnaj.

Zostavy jednotlivých mužstiev:

Everton: Ochaba- M.Bartovič, D.Tibenský, Illeš, A.Bednárik, Ondrejička, Gergely, Babic, Bohunický, M.Tibenský,

Betased: Vahalík- E.Ujlaky, D.Ujlaky, F.Ujlaky, M.Ujlaky, Marko, D.Krajčovič, D.Krajčovič ml.,Černay, V.Demovič

Real: Horník- J.Bartovič, Klčovanský, Kankara, Hulík, Silný, Krajčovič, V.Demovič(Hral od druhého zápasu),

Old Boys: Vanko- A.Tibenský, Šmidovič, R.Nemček, M.Jakabovič, Kvandúch, Blažíček, P.Mizera, Vavro, Kajma, Gottstein