FLOPPERS Voderady - REAL Zeleneč 1:4 (1:0)
Góly Realu: 22., 32., 39. Krajčovič, 38. Demovič

ŽK: Silný

Zostava Realu: Horník(K)- Demovič, Klčovanský, J.Bartovič, S.Nemček, Blažíček, P.Hruška, Krajčovič, Silný

V 14. kole nás čakal jeden z najdôležitejších zápasov sezóny. Stretli sme sa v ňom s posledným mužstvom tabuľky Floppersom, ktorý na nás strácal len tri body. Real chcel aj v tomto zápase ukázať zlepšenú fazónu a sa mu to aj podarilo. Tento zápas vážne zobralo aj mužstvo z Voderád a na zápas prišlo takmer v plnej sile. Prítomní diváci si mohli hneď od začiatku vychutnávať kvalitný futsal. Kto by mužstvá nepoznal tak by sotva povedal, že hrajú proti sebe mužstvá z chvosta tabuľky. Mužstvo z Voderád hralo hneď od začiatku agresívny a rýchly futsal, ale obetavou hrou sme s časti ich príležitosti dokázali eliminovať. Do vedenia išiel v 17-tej minúte Floppers. Do polčasu mohol viesť aj dvojgólovým rozdielom, ale tvrdá strela z kopačky Šurinu skončila na brvne Horníkovej brány. Po prvom polčase sme prehrávali 0:1. V druhom polčase sme zlepšili pohyb a hneď v jeho úvode vyrovnával Krajčovič. Po tomto góle to bola opäť šachová partia a vyzeralo to tak, že kto dá druhý gól tak zápas už nepustí. Druhý náš gól dal osem minút pred koncom opäť Krajčovič, keď súper so všetkými štyrmi hráčmi prepadol v útoku, Horník vyhodil loptu osamotenému Hruškovi, ktorý sa rútil spolu s Krajčovičm sám na brankára a druhý menovaný zasunul do prázdnej brány. Po tomto góle musel Floppers hru otvoriť a to bola voda na náš mlyn keď sme výsledok ešte prikrášlili. Krajčovič dokonal svoj hattrick a navrátilec Demovič si otvoril svoj strelecký účet vo svojom prvom tohtosezónnom zápase.