Zeleneč PROFIŠPORT Vodáreň - REAL Zeleneč 4:3 (2:0)
Góly Realu: 33., 38. Kankara, 40. Horník

ŽK: P.Hruška

Zostava Realu: Horník(K)- J.Bartovič, Klčovanský, Demovič, S.Nemček, Kankara, P.Hruška, Blažíček, Silný

V ďaľšom šesťbodovom zápase nás čakal Profišport. Už v úvode sme si vypracovali niekoľko sľubných príležitostí, ale v tomto zápase sa nám vôbec strelecky nedarilo. V 11-tej minúte z ojedinelého brejku prestrelil Horníka Karol a v 17-tej minúte si Hlinkovu strelu nešťastne stečoval do vlastnej brány Klčovanský. Namiesto nášho pohodového vedenia sme prehrali polčas 0:2. V druhom polčase sme ešte pridali na obrátkach ale loptu do siete pretlačiť sa nám stále nedarilo. V 25-tej minúte po chybe brankára Horníka sme prehrávali už 0:3 a vyzeralo to s nami veľmi zle. Aj po tomto góle sme súpera stále drvili. V 32-hej minúte sa rútili sami na brankára Hruška s najlepším hráčom na ihrisku Blažíčkom, ale prvý menovaný bol faulovaný v čistej šanci a tak súperov hráč videl zaslúžene červenú kartu. Našu presilovku sme bleskurýchle využili keď po priťuknutí prestrelil všetko čo mu stálo v ceste Kankara. Ten istý hráč dve minúty pred koncom znížil už len na rozdiel jediného gólu. Po tomto góle sme mali súpera dokonale rozobratého, ale potom po zlej nahrávke Demoviča súper využil svoju druhú šancu v druhom polčase a dokonale nás vyškolil z efektivity. V poslednej minúte zaznamenal Profišport šiesty faul a nariadenú desinu premenil Horník, ale na vyrovnanie nám zostávalo už len polminúty a to bolo málo. V tomto zápase prehralo jednoznačne lepšie mužstvo. Zaznamenali sme už tretiu prehru po sebe o jeden gól a verme, že už v nasledujúcom ďaľšom veľmi dôležitom zápase proti Heartsu sa Pani šťastena prikloní na našu stranu.