Góly Realu:
R.Nemček 3,Krivda 3,A.Tibenský 3,Štefánek 2,Hulík

Zostava Realu:
Horník (C)-Hulík,A.Tibenský,Slíž,Štefánek,R.Nemček,S.Nemček,Krivda

V 15.kole 1.OLSF čakal Real veľmi doležitý zápas so Spiritom Trnava,ktorý mal veľmi napovedať o zostupujúcich mužstvách.Real sa musel v zápase zaobísť bez viacerých opor.Úvod zápasu nám vyšiel nad očakávanie keď v druhej a tretej minúte skóroval Štefánek.V siedmej minúte sa presadil R.Nemček a bolo 3:0.Do polčasu sa nám podarilo ešte 5-krát skórovať a polčasové skóre sa zastavilo na čísle osem.V druhom polčase už bolo o víťazovi rozhodnuté a bolo len otázkou na akom čísle sa konečné skóre zastaví.Real výsledok v pohode kontroloval a schuti si zastrielal.Trom hráčom sa podarilo streliť hattrick a tak sme ,,nemastného neslaného"súpera deklasovali v pomere 12:2.Toto víťazstvo nám veľmi v tabuľke pomohlo a priblížilo nás opäť bližšie k záchrane v súťaži.Kuriozitou je,že v zápase sme sa museli obísť bez hráčov Zelenečského A.mužstva a aj napriek tomu sme zaznamenali najvyššie víťazstvo za posledné tri roky.