Individuálne chyby a skvelý Dóka nám zabránili bodovať

Zeleneč REAL Zeleneč - HEARTS Trnava 4:6 (1:3)
Góly Realu: 19., 28. Krajčovič, 23., 34. Blažíček

Zostava Realu: Horník(K)- J.Bartovič, Slíž, Klčovanský, Demovič, Kankara, P.Hruška, Blažíček, Krajčovič

V úvode zápasu išlo skôr o taktický boj ako o nejakú peknú sálovku. Prvý gól sme inkasovali my v 11-tej minúte keď Bartovič so Slížom sa nedohodli, Dóka zobral loptu a pred prázdnou bránou našiel Hanakoviča. Prehrávali sme 0:1. Ešte sme sa z prvého gólu poriadne neotriasli a Hanakovič opäť po prihrávke Dóku nám strelil druhý gól. V 19-tej minúte sa nám podarilo znížiť zásluhou Krajčoviča, ale o minútu neskôr sme opäť kapitulovali a tak sme prehrali polčas v pomere 1:3. Druhý polčas sme stále doťahovali, ale súperovi sa vždy podarilo na naše znižujúce góly odpovedať. Ústrednou postavou zápasu bol hráč Heartsu Dóka, ktorý nám dva góly strelil a na tri nahral. Na jeho hru sme za celý zápas nedokázali nájsť recept a tak sme zaslúžene prehrali.