Zeleneč ŠK OLYMPIC Trnava - REAL Zeleneč 4:3 (3:1)
Góly Realu: 16., 30. Demovič, 37. Krajčovič

ŽK: Kankara

Zostava Realu: Horník(K)- Demovič, Hulík, Klčovanský, Ujlaky, Kankara, S.Nemček, Silný, Krajčovič, P.Hruška,

V zápase s vicemajstrom sme sa chceli revanšovať za prehru s Heartsom. Prvý polčas stretnutia sme vôbec nezvládli. V šiestej minúte sme kapitulovali po chybe Silného. V 12-tej minúte sme dovolili súperovi trikrát dorážať a Ivan Hrabalík nám strelil druhý gól. V 15-tej minúte Kankara nepokryl Péchyho a bolo hrozivých 0:3. Do polčasu vykresal iskričku nádeje Demovič a znížil na 1:3. Druhý polčas nepokryl hneď v úvode Hrabalíka Ujlaky, a prvý menovaný prudkou strelou k žrdi nám strelil štvrtý gól. Po tomto góle sme súpera zatlačili a keď sme súpera dotláčali tak sme sa presvedčili, že aj také mužstvo ako je Olympic robí pod tlakom chyby. V 37-mej minúte sa nám podarilo znížiť na 3:4, ale vyrovnať sa nám už nepodarilo a tak sme prehrali aj druhý tohtotýždňový zápas. Real je momentálne na poslednej priečke a na záchranu stráca štyri body. Daný stav mu velí aby sa pokúsil v najbližšom zápase s Dynamom bodovať naplno.