2 : 3
Derby nemá favorita

Zeleneč EVERTON Zeleneč - REAL Zeleneč 2:5 (1:0)
Góly: 20. Bartovič, 37. M. Bednárik - 23., 24. Hruška, 28. Krajčovič, 36. Blažíček,
40. Klčovanský

ŽK: Krajčovič

Zostava Realu: Horník(K)- J.Bartovič, Klčovanský, Kankara, Blažíček, P.Hruška, Ujlaky, Krajčovič, Silný

Zostava Evertonu: Ochaba(K)(Zolvík)- M.Bartovič, Illeš, M.Tibenský, D.Tibenský, Hermanský, Ondrejička, Gergely, M.Bednárik

21. kolo 1. OLSF postavilo proti sebe dvoch rivalov. Favoritom derby zápasu bol Everton, ale na druhej strane im nechcel dať Real nič zadarmo. Everton bol hneď od úvodu lepším mužstvom a hráčov Realu dostal pod tlak. Vypracoval si niekoľko sľubných príležitostí, ale Horník neraz svoje mužstvo podržal, ale v poslednej minúte prvého dejstva po jeho chybe, keď vyhodil loptu na nohu Milanovi Bartovičovi, ktorý nekompromisne ho prestrelil išiel Everton do vedenia. Výsledkom 1:0 pre Everton sa skončil aj prvý polčas. V druhom polčase hráči Realu zlepšili pohyb a hru sa im podarilo vyrovnať. V rozpätí 23-tej a 24-tej minúty bolo zrazu všetko inak. Real dvomi zlepenými gólmi otočil skóre zásluhou Hrušku. V 28-mej minúte sa podarilo skórovať aj Krajčovičovi a Real išiel do dvojgólového trháku. Everton sa ani za tohto stavu nevzdával a nátlakovou hrou sa snažil niečo s výsledkom urobiť. Dokonca sa odhodlal aj ku hre bez brankára, ale Blažíček z brejku strelil štvrtý gól a bolo o výsledku viac- menej rozhodnuté. Matúšovi Bednárikovi sa ešte na tento gól podarilo odpovedať, ale následne piaty hráč v poli Evertonu Milan Bartovič chytil loptu rukou mimo bránkového územia a po druhej žltej karte bol vylúčený. Hráči Realu presilovku využili kurióznym spôsobom, keď Klčovansky od našej brány nakopával loptu dopredu a tá na prekvapenie všetkých prekvapila Zolvíka v bráne Evertonu. Real vyhral 5:2 a týmto víťazstvom vykresal záchranársku iskierku nádeje.