Zeleneč FC SPIRIT Trnava - REAL Zeleneč 5:6 (2:2)
Góly Realu: 10., 34. Silný, 20., 32. Krajčovič,
26. Blažíček, 39. Hruška

Zostava Realu: Horník(K)- S.Nemček, J.Bartovič, Ujlaky, Klčovanský, Hulík, Blažíček, P.Hruška, Silný, Krajčovič

Ak chcel Real pomýšlať ešte na záchranu tak v šesťbodovom zápase proti Spiritu nemohol brať iný výsledok ako víťazstvo. Podobne si dôležitosť zápasu uvedomovali aj hráči Spiritu. Prvé príležitosti v zápase si vypracoval náš súper, ale Horník bol na mieste. Po nevyužitých šanciach Spiritu sme udreli my a v 10-tej minúte po dokonalom vyšachovaní súperovej obrany zasúval do prázdnej brány Silný. Druhý náš gól mal na kopačke Stano Nemček, ale svoju tutovku nevyužil a tak prišiel zákonitý trest v podobe vyrovnávajúceho gólu súpera, keď si nešťastne do vlastnej siete zrazil loptu Blažíček. Dve minúty pred koncom išiel súper do vedenia keď tvrdou strelou sa presadil Čahoj. Do polčasu sa nám podarilo ešte vyrovnať, keď po šiestom faule súpera premenil desinu Krajčovič. Polčasové skóre 2:2 nič neriešilo a v druhom polčase sa začínalo od začiatku. V úvode druhého polčasu sme opäť prehrávali, ale Blažíček onedlho vyrovnal. Celý druhý polčas bol ako na hojdačke a ani jednému súperovi sa nepodarilo utiecť na rozdiel dvoch gólov. Dve minúty pred koncom po Blažíčkovej prihrávke nás dostal do vedenia 6:5 Hruška a na ťahu boli hráči Spiritu, ktorí po tomto góle zvolili hru bez brankára, ale víťazstvo sme si už postrážili do konca a tak sme sa tešili azda z najdôležitejšieho a zároveň aj z najvydretejšieho víťazstva v sezóne.