Zeleneč REAL Zeleneč - ELTOM Hrnčiarovce 1:3 (0:2)

Gól Realu: 27. Ujlaky

ŽK: Horník, Demovič

Zostava Realu: Horník(K)- Demovič, Kankara, Ujlaky, S. Nemček, P. Hruška, Krajčovič

Real po minulotýždňovom víťazstve nad Spiritom mohol v zápase proti štvrtému celku tabuľky len prekvapiť. Favoritovi sa od začiatku nedarilo dostať nás pod tlak. Boli sme mu po celý zápas viac než vyrovnaným súperom. Lenže v 14-tej minúte sme nepochopitelne pustili exligistu Málika až pred Horníka a ten toho využil. Na dvakrát nášho brankára prekonal a prehrávali sme 0:1. Vyrovnanie si pýtala hlavne Krajčovičova strela, ale Píš pohotovo zasiahol. Dve minúty pred koncom prvého dejstva Horník fauloval v pokutovom území a J. Chmúra nariadenú penaltu premenil a uzavrel polčasové skóre. Druhý polčas začal Real aktívne a v 27-mej minúte sa podarilo po milimetrovej prihrávke Demoviča loptu do siete pretlačiť Ujlakymu. Po tomto góle sme sa do súpera ešte viac obuli a ten bol zaskočený našou aktívnou hrou. Vyrovnanie mal na kopačke Kankara, keď pred ním bola len opustená brána súpera, ale ten svoju 200 percentnú šancu zahodil a tak prišiel zákonitý trest. Tretí gól do našej siete pridal Dzíbela, keď prvú príležitosť Horník zneškodnil, ale opäť sme nepokryli dorážajúceho hráča. Aj po tomto góle sme mali ešte šance, ale bohužial gól sa nám už streliť nepodarilo a tak sme tento zápas nezaslúžene prehrali.