R.Nemček 2

ŽK:Slíž

Zostava Realu:
Horník(C)-J.Bartovič,Z.Slíž,Hulík,S.Nemček,R.Nemček,Demovič,Krivda,Kajma

Po minulotýždňovom vysokom víťazstve nad Spiritom vládol v tábore Realu optimizmus aj pred zápasom s Benficou.Opäť sme nastúpili bez hráčov Zelenečského A-mužstva.Benfica začala hrať hneď od úvodu nátlakový futsal a my sme sa snažili jej snahu eliminovať,ale v piatej minúte sme v obrane urobili zmätok a vyspelý súper išiel do vedenia.Hneď na to prakticky našu prvú šancu využil Rišo Nemček a boli sme opäť v hre.Naša radosť z vyrovnávajúceho gólu trvala len minútu,lebo opäť sme urobili chybu v obrane a Benfica opäť viedla.Naša odpoveď nenechala na seba dlho čakať a strelecky veľmi aktívny Rišo Nemček opäť vyrovnal.Po tomto góle nastala naša hluchá desaťminútovka,ktorá nám definitívne zrušila všetky nádeje na dobrý výsledok.Po prvom polčase sme prehrávali 2:6.Druhý polčas sme začali aktívne,ale naše šance ostávali nevyužité a tak súper trestal ďalšími gólmi.Po trojzápasovej dobrej sérii sme lietali v oblakoch a táto prehra nás vrátila opäť na zem.Hráči Benficy boli rýchlejší,technickejší disciplinovanejší a zaslúžene nás vysoko zdolali.