Poltucet v sieti Destilere

Zeleneč Everton-Real Zeleneč ,,A"- FC Destilere 2011 Trnava 6:1 (2:0)
Góly Realu: D.Ujlaky 2, Krajčovič 2, J.Bartovič, D.Tibenský

Zostava Everton-Real ,,A" : Horník(K)- J.Bartovič, M.Bartovič, Hulík, D.Ujlaky, P.Krajčovič, Hermanský, D.Tibenský

Naše A. mužstvo nastúpilo na dlho očakávaný zápas 1 okresnej ligy. V jeho premiére sa mu do cesty postavil ambiciózny nováčik z Destilere. Hneď od úvodu zápasu sme boli lepším mužstvom a do vedenia sme išli v 8. minúte zásluhou novica Dominika Ujlakyho. Ani po tomto góle sme sa neuspokojili a do súpera sme búšili ďalej. Na 2:0 zvýšil krásnou strelou do šibenice Juraj Bartovič a stanovil polčasové skóre. Aj druhý polčas sme začali aktívnou hrou a hneď v jeho úvode na 3:0 zvyšoval Patrik Krajčovič. Do konca zápasu sme sa presadili ešte trikrát a súperovi sme nadelili poltucet. Vynikajúcim výkonom sa prezentoval Dominik Ujlaky a naplnil očakávania, že pre mužstvo bude veľkým prínosom. Tento zápas potvrdil, že spojenie Realu a Evertonu bol dobrý ťah a sila Zelenečského futsalu evidentne vzrástla.