Kvalita súpera bola nad naše sily

Zeleneč ŠK OLYMPIC Trnava - EVERTON-REAL Zeleneč ?A? 9:5 (2:0)
Góly Zelenča: 31. Slanina, 31., 32., 37. Ondrejička, 34. M. Bednárik

Zostava Zelenča: Ochaba(K), Horník- Gergely, M. Bartovič, J. Bartovič, Hulík, M.Bednárik, Ondrejička, Slanina, Demovič

V 3. kole narazili na seba dve mužstvá, ktoré doposiaľ neokúsili trpkosť prehry. Úvod stretnutia bol pre nás katastrofálny, keď v úvodných sekundách ľahučká strela s kopačky Polešenského skončila inak za spoľahlivo chytajúcim Ochabom. Aj po tomto góle sa hral opatrný futsal a mužstvá sa do šancí dostávali len sporadicky. Našu najväčšiu v prvom polčase mal Matúš Bednárik, ale nedal a s následného protiútoku sme inkasovali druhý gól. Na druhý polčas sa do brány postavil Horník namiesto Ochabu, ale tomu zápas vôbec nevyšiel a po jeho dvoch chybách sme prehrávali už 0:4. Horník ešte do 27 minúty inkasoval ďaľšie dva góly a svoje miesto prepustil opäť v tom v zápase lepšie chytajúcemu Ochabovi. Ten po nástupe do brány inkasoval ďaľší gól a my sme prehrávali už hrozivých 0:7. Až potom prišiel rad na nás a sériou štyroch gólov sme znížili na 4:7. Zápas sme dohrali už dôstojne a prehrali sme so cťou.