2 : 3
Futsal, ktorý musel baviť

Zeleneč EVERTON-REAL Zeleneč ,,A" - BUON GIORNO Trnava 10:1 (5:1)
Góly Zelenča: 4., 15., 30., 40. Ondrejička, 6., 9. M. Bednárik, 18., 22. D. Ujlaky, 32. Hermanský,
36. M. Bartovič

Zostava Zelenča: Ochaba(K)- M.Bartovič, J.Bartovič, Demovič, Ondrejička, D.Ujlaky, M.Bednárik, Hermanský

Po minulotýždňovej prehre s Olympicom sme si chceli napraviť chuť na futsal proti Buon Giornu, ktoré doposiaľ nebodovalo. Keď v druhej minúte sme inkasovali úvodný gól tak by nikoho ani vo sne nenapadlo čo naše A. mužstvo ešte predvedie. Hneď od úvodu nám futsal chutil a náš gólostroj naštartoval dve minúty po inkasovanom góle Ondrejička a vyrovnal. Ďaľšie góly nenechali na seba dlho čakať a polčas sme vyhrali suverénnym rozdielom v pomere 5:1. Aj druhý polčas si museli hráči Buon Giorna priplaťiť za kolotoč, lebo taký futsal čo predvádzalo naše mužstvo sa v Zelenči nehral azda aj desať rokov. Skóre sa zastavilo na čísle desať a my sme si mohli vychutnať prvé dvojciferné víťazstvo. Ďaľšie kolo nás čaká súper iného kalibru Eltom Hrnčiarovce a my nesmieme zaspať na vavrínoch, ale musíme tento výkon minimálne zopakovať aby sme mohli byť úspešní aj v tomto zápase.