Zeleneč ELTOM Hrnčiarovce - EVERTON-REAL Zeleneč ,,A" 1:3 (1:1)
Góly Zelenča: 16. J. Bartovič, 38. M. Bednárik, 39. Ondrejička

ŽK: M.Bednárik

Zostava Zeleneča: Horník(K)- J.Bartovič, Demovič, Gergély, M.Bednárik, Ondrejička, D.Ujlaky, D.Tibenský
Vedúci mužstva: M.Žgančík

Už v úvode zápasu bolo vidieť, že na seba narazili dve vyspelé mužstvá. Obe mužstvá hrali pozorne v obrane a do šancí sa dostávali len sporadicky a aj keď sa do nejakej dostali tak gólovo sa nepresadili. V 12-tej minúte sme pri rohu nepokryli Nižnana a lopta skončila na brvne Horníkovej brány. V 16-tej minúte ten istý hráč strelou z 15-násť metrov vymietol Horníkovi pavučinu a prehrávali sme 0:1. Našťastie ešte v tej istej minúte po individuálnej akcii J.Bartoviča sa nám podarilo vyrovnať. Týmto gólom sme uzavreli aj polčasové skóre. V druhom polčase sme boli od začiatku lepším mužstvom a súpera sme takmer do ničoho nepustili. Zápas dozrel až do takej fázy, že to vypadalo kto dá prvý gól tak aj pravdepodobne vyhrá zápas. Víťazný gól sme dali my a to úplne zaslúžene, keď M.Bednárik sa minútu pred koncom konečne presadil azda zo svojej štvrtej šance. Po tomto góle súper nemal už na čo čakať a rozhodol sa pre hru bez brankára, ale ani to mu nepomohlo. Práve naopak my sme si víťazstvo nie že len postrážili, ale sa nám ho podarilo aj prikrášliť gólom Ondrejičku.