ŽK:Kajma
ČK:Kajma

Zostava Realu:Horník(C)-Demovič,Bartovič,
Slíž,Hulík,Kajma,Krivda,R.Nemček,Silný,Štefánek

Po minulotýždňovom debakli s Benficou sme chceli s Bocou bodovať naplno,ale úvod zápasu naznačoval niečo iné.Hneď v úvode sme sa nevyhli hrubým chybám a prehrávali sme 0:2.Po týchto dvoch inkasovaných góloch sme sa osmelili a začali sme predvádzať omnoho atraktívnejší futsal ako v úvode zápasu.Ešte do polčasu sa Rišovi Nemčekovi podarilo znížiť.Druhý polčas sa začal pre nás ako z rozprávky a už v jeho prvej minúte vyrovnal schuti hrajúci Rišo Nemček.V 23-tej minúte po prihrávke Riša Nemčeka do prázdnej brány zasúval Krivda.Keď v 25-tej minúte sa podarilo skórovať Demovičovi nič nenasvedčovalo tomu,že by sme mohli tento zápas ešte stratiť.Lenže v 28-mej minúte nepochopitelne sa Dávid Silný nevrátil s hráčom súpera a bolo znížené.Piaty náš gól mal na kopačke Martin Kajma,ale jehova strela sa odrazila od jednej žrde do druhej.Potom smolnom momente prišli chvíle rozhodcu Špačka.Najprv neodpískal čistý faul na Tomáša Krivdu a následne naletel hráčovi súpera na herecký výkon a nariadil minútu pred koncom proti nám priamy kop,z ktorého súper vyrovnal.Ale to zo Špačkovej strany nebolo ešte všetko.Predviedol nám ešte jeden chybný verdikt keď si súper pri našom útoku jednoznačne posunul loptu rukou,ktorú videli všetci okrem Špačka a tri sekundy pred koncom sme inkasovali rozhodujúci piaty gól.Celkový výkon mužstva bol v poriadku až na poslednú minútu,v ktorej sme sa nechali emočne uniesť chybnými verdiktmi rozhodcu a to nás stálo akýkoľvek bodový zisk.