EVERTON-REAL Zeleneč ,,A" - FLOPPERS Voderady 3:4 (2:1)
Góly Zelenča: 8., 23. Ondrejička, 10. D. Ujlaky

ŽK: Horník

Zostava Zelenča: Horník(K)- S.Nemček, M.Bartovič, D.Ujlaky, Ondrejička

V 8. kole sme sa museli vyrovnať z neľahkou situáciou, keď sme museli odohrať zápas bez striedania, lebo niektorí hráči na zápas neprišli kvoli bujarému piatku, Niektorým to nedovolili iné povinnosti. Aj napriek tomu sme nezačali zápas zle v 8-mej minúte sme išli do vedenia vďaka gólu Ondrejičku. O minútu neskôr bolo už vyrovnané, ale takisto sme rýchlym gólom išli opäť do vedenia a výsledok 2:1 v náš prospech sme si preniesli aj do druhého polčasu. Hneď v úvode druhého dejstva naše vedenie poistil opäť
Ondrejička a v tomto okamihu to vyzeralo, že súpera pohodlne zdoláme, lebo do 30-tej minúty sme boli jasne lepším mužstvom a súpera sme zvierali na jeho polovici. Desať minút pred koncom nám odišli sily. Súper vyťažil z minima maximum a dokonale obrátil výsledok vo svoj prospech. Aj keď na šance sme jednoznačne vyhrali, ale na bodový zisk nám to nestačilo. Niektorí hráči by si to mali v hlave urovnať aby sa táto situácia viac neopakovala.