Zeleneč

EVERTON-REAL Zeleneč ,,A" - PALERMO Trnava 2:4 (1:3)

Góly Zelenča: 12. Ondrejička, 36. P. Hruška

Zostava Zelenča: Horník(K)- J. Bartovič, M.Bartovič, Demovič, A. Bednárik, P.Hruška, Blažíček, Ondrejička, D. Tibenský

Palermo je síce nováčikom súťaže, ale v jeho kádri hrá niekoľko skúsených futsalistov a aj preto je zaslúžene na čele tabuľky. My sme sa chceli revanšovať za prehru s Voderadmi. Úvod zápasu bol opatrný z oboch strán. Do vedenia išlo v ôsmej minúte Palermo, keď Januščáková slabá strela skončila prekvapivo za chrbátom Horníka. O štyri minúty vyškolil obranu súpera kanonier Ondrejička a bolo vyrovnané. Do vedenia 2:1 išlo opäť Palermo keď ich gól padol po akcii dvoch bývalých hráčov Realu Morvaya a Krivdu, keď prvý menovaný unikol po pravej strane Jurajovi Bartovičovi nahral pred bránu Krivdovi a ten zblízka nedal Horníkovi žiadnu šancu. Do polčasu nám Palermo odskočilo na dva góly lebo Benkovského nepokryl Bednárik a tak sme polčas prehrali v pomere 1:3. V druhom polčase sme chceli s výsledkom niečo ešte urobiť, ale brankára Palerma sa nám nepodarilo dlho prekonať a tak sme inkasovali deväť minút pred koncom aj štvrtý úder. Iskierku nádeje vykresal štyri minúty pred koncom P. Hruška keď znížil na 2:4. Po tomto góle sme sa odhodlali pre hru bez brankára a hráčov Palerma sme začali zvierať na jeho polovici. Gól na 3:4 mal na kopačke Demovič, ale z polmetra prekopol prázdnu bránu. Dobrú príležitosť mal aj Ondrejička, ale jeho strela mierila tesne vedľa a tak sme tento zápas po dobrom výkone prehrali.