Zeleneč FC VODÁREŇ Trnava - EVERTON-REAL Zeleneč ,,A" 1:2 (1:1)
Góly Zelenča: 13., 32. Ondrejička

ŽK: Minčič

Zostava Zelenča: Horník(K)- Demovič, Minčič, A.Bednárik, S.Nemček, Ondrejička, Hermanský, D.Ujlaky

V dohrávanom stretnutí sme sa stretli s veľmi kvalitným súperom. Vo veľmi kvalitnom stretnutí sa v úvode striedali šance na oboch stranách, ale Vodáreň mala vyloženejšie. V ôsmej minúte nám po pravej strane unikol Karol, ktorý našiel pred bránou osamoteného Hlavnu a ten už nemal problém zasunúť loptu za Horníkov chrbát. Po tomto góle vzali hráči Vodárne aktivitu na svoju stranu a svoje vedenie mohli zvýšiť, ale Horník mal v tomto stretnutí svoj deň a viac gólov za seba nepustil. V 13- tej minúte sa potvrdilo nedáš-dostaneš a náš kanonier skóre vyrovnal. Stav 1:1 vydržal aj do konca polčasu. Aj druhý polčas začali hráči súpera aktívne, ale našou umnou hrou sme ich dokázali eliminovať a práve naopak, do vedenia sme išli my, keď osem minút pred koncom nás svojim druhým gólom dostal Ondrejička. Po inkasovanom góle Vodáreň zapla ešte viac, ale naši hráči svojimi obetavými zákrokmi si víťazstvo vziať už nedali a tak sme sa mohli tešiť z vydretého víťazstva a na prvú štvoricu strácame už len dva body.