Zeleneč REAL-PREDNÁDRAŽIE 1:6 (0:3)
Gól Realu:R.Nemček

Zostava Realu:
Horník(C)-A.Tibenský,Slíž,R.Nemček,Štefánek,P.Hruška

V 18.kole čakal hráčov Zelenečského Realu neľahký súper Prednádražie Trnava.Pre pracovné povinnosti a tréning Zelenečského A.mužstva nemohlo 90% stabilného kádra sa zápasu zúčastniť.Aby sme odvrátili hroziacu kontumačnú prehru sme museli opäť požiadať hráčov,ktorí svoju futsalovú kariéru ukončili o pomoc.Úvod zápasu patril samozrejme nášmu súperovi,ktorý si vypracoval niekoľko streleckých príležitostí a v štvrtej minúte po vyšachovaní našej obrany išlo Prednádražie do vedenia.Druhýkrát sa súper presadil v desiatej minúte a tretíkrát v štrnástej minúte.Oba tieto góly prišli takisto po dokonalom rozobratí našej obrany.Výsledkom 0:3 z nášho pohľadu sa skončil aj prvý polčas.Druhý polčas sme prekvapujúco začali náporom my,ale bez gólového efektu a tak skúsený súper zákonite trestal štvrtým a piatym gólom v našej sieti.Až za stavu 0:5 sme sa dokázali strelecky presadiť zásluhou R.Nemčeka.Gólovú bodku za zápasom dalo opäť Prednádražie.Výsledok 1:6 vzhľadom na okolnosti nie je až taký zlý.Na budúci týždeň nás čaká súper podobného rangu Atomik,ale tento zápas bude mať aj malú príchuť derby,keďže niektorí hráči Atomiku obliekajú respektíve obliekali dres Zelenečského A.mužstva.