Zeleneč

ATOMIK Trnava - EVERTON-REAL Zeleneč ,,A" 5:4 (5:1)
Góly Zelenča: 18., 24. Demovič, 40., 40. Ondrejička

Zostava Zelenča: Horník(K)- Demovič, A.Bednárik, J.Bartovič, Ondrejička, D.Tibenský

Naše Áčko po predošlých kvalitných výkonoch chcelo potvrdiť formu v zápase s Atomikom. Lenže na tento zápas sme nastúpili s jedným hráčom na striedanie. Atomik na nás hneď od úvodu vyletel čím nás dokonale zaskočil a prvý polčas vyhral suverénne v pomere 5:1. Hneď v úvode druhého polčasu sa nám podarilo znížiť zásluhou výborne dovtedy hrajúcim Demovičom, lenže čo čert nechcel sa chvíľu po strelenom góle Demovič zranil a ostali sme bez striedania. Azda najväčší vzruch priniesla posledná minúta zápasu. Po Gottsteinovej hrubej chybe sme strelili tretí gól. Gottstein toto neuniesol a videl druhú žltú kartu s následným vylúčením. Nám sa podarilo presilovku hneď využiť dvadsať sekúnd pred koncom. Po rozohrávke súpera sme hneď loptu získali, ale ďaľšej našej strele zabránil taktickým faulom Bánovec a nám na rozohrávku priameho kopu už čas nezostal a tak Atomik sa mohol tešiť z vydretého víťazstva.