Zeleneč FC DESTILERE 2011 Trnava - EVERTON-REAL Zeleneč ,,A" 3:3 (2:2)
Góly Zelenča: 6. M. Bartovič, 20. Blažíček, 33. Ondrejička

ŽK: Blažíček

Zostava Zelenča: Horník(K)- M.Bartovič, J.Bartovič, Minčič, Ondrejička, Hermanský, D.Tibenský, Blažíček

Okresné futsalové súťaže sa prehúpli do druhej polovice a na rade boli odvety. Zelenečské Áčko narazilo na nováčika súťaže Destilere, ktorému v prvom stretnutí naložilo poltucet. Kto očakával podobný scenár aj teraz bol na veľkom omyle. Súper nás od úvodu zaskočil útočnou agresívnou hrou. Už od druhej minúty viedol. Vyrovnať sa nám podarilo v šiestej minúte tvrdou strelou z priameho kopu zásluhou Milana Bartoviča, ale o 5. minút neskôr sme opäť prehrávali, keď po rohovom kope Ondrejička nepokryl Chnapka. V poslednej minúte prvého polčasu sa nám podarilo opäť vyrovnať vďaka nádhernej individuálnej akcii Blažíčka. V druhom polčase sa odohrával podobný scenár ako v prvom. Hráči Destilere nás tlačili. Za stavu 3:3 nás od prehry zachránili obe naše žrde, keď sa lopta od nich odrazila von. Tento zápas ukázal, že tabuľka je veľmi mylným ukazovatelom kvality.