Kvalita Olympicu bola nad naše sily

Zeleneč EVERTON-REAL Zeleneč ,,A" ? ŠK OLYMPIC Trnava 1:6 (1:2)

Góly Zelenča: 20. Ondrejička

Zostava Zelenča: Horník(K)- Hulík, M.Bartovič, A.Bednárik, S.Nemček, D.Ujlaky, Ondrejička, D.Tibenský

Naše Áčko v tomto kalendárnom roku ešte nevyhralo a chcelo sa o to pokúsiť s lídrom súťaže Olympicom.Od úvodu sme sa snažili eliminovať útočný kolotoč Olympicu. Lenže v desiatej a 16-tej minúte zápasu naša hrajúca legenda Hulík neustrážil Hrabalíka a prehrávali sme 2:0. V poslednej minúte na rozdiel jedného gólu sa podarilo znížiť Ondrejičkovi. V druhom polčase sme sa chceli pobiť ešte o výsledok. V 32-hej minúte mal vyrovnanie na kopačke Ondrejička, ale jeho strela lízala ľavú žrď Šóšovej brány. Hneď z nasledujúcej akcie Dóka vsietil tretí gól do našej siete, čo sa ukázalo ako zlomové. Olympic ešte do konca stretnutia si vylepšil skóre a do našej brány nastrielal poltucet gólov. Za predvedený výkon sa hanbiť nemusíme. Snažili sme sa, ale kvalita Olympicu bola obrovská.