Nezvládnutých prvých desať minút nás stálo zápas

Zeleneč BUON GIORNO Trnava - EVERTON-REAL Zeleneč ,,A" 7:2 (3:0)
Góly Zelenča: 30. Ondrejička,
31. D. Ujlaky

Zostava Zelenča: Horník(K)- M.Bartovič, J.Bartovič, A.Bednárik, S.Nemček, Ondrejička, M.Tibenský, M.Bednárik, D.Tibenský, D.Ujlaky

Naše A. mužstvo sa na rozdiel od B.mužstva trápi a nevyhralo už štvrtý zápas v rade. V šesťbodovom zápase sme sa stretli s Buon Giornom proti ktorému sme prvý zápas vyhrali vysoko 10:1. Tento zápas bol od toho prvého veľmi odlišný. V prvej desaťminutóvke sme robili veľké chyby po ktorých sme prehrávali hrozivých 0:3 z nášho pohľadu. Potom sme sa konečne otriasli a začali sme hrať futsal na ktorý sme boli z našej strany zvyknutí. Ešte do polčasu mohlo byť vyrovnané, ale zahadzovali sme jednu príležitosť za druhou. Aj druhý polčas sme začali obrovským náporom a súperovú sieť sme prvýkrát napli až v 30-tej minúte zásluhou Ondrejičku. O minútu neskôr sa trafil aj Dominik Ujlaky a už sme prehrávali len o jeden gól. Vyrovnávajúci gól visel na vlásku, ale namiesto toho sme opäť vzadu chybili začo nás Dian potrestal štvrtým gólom. Po tomto góle sme sa rozhodli pre hru bez brankára, ale tá nám vôbec nevyšla a inkasovali sme ďalšie tri góly do prázdnej brány a tak sme zaznamenali ďalšiu prehru.