BENFICA Trnava - EVERTON-REAL Zeleneč ,,A" 4:5 (1:2)
Góly Zelenča: 10., 22. A. Bednárik, 15. Hermanský,
32. M. Bartovič, 36. Ondrejička

Zostava Zelenča: Horník(K)- M.Bartovič, A.Bednárik, Hermanský, Ondrejička

Tento zápas bol pre nás veľmi dôležitý takisto ako pre hráčov Benficy. Nastúpili sme v oklieštenej zostave a museli sme ho odohrať celý bez striedania. Prípadná ďaľšia naša prehra by nám značne skomplikovala situáciu a tak sme nemohli brať nič iné ako víťazstvo. V tomto stretnutí sme podali veľmi kvalitný taktický výkon. Odolávali sme tlaku súpera a popritom sme vyrážali do smrtiacich brejkov. V desiatej minúte krásne trafil Alinko Bednárik a viedli sme 1:0. Druhý náš gól pridal Hermanský o päť minút neskôr. Do polčasu sa podarilo ešte súperovi znížiť na rozdiel jediného gólu. Hneď v úvode druhého polčasu skóroval opäť Alinko Bednárik a znovu sme viedli o dva góly, ale len minútu, lebo sme dovolili súperovi znížiť. Potom sa presadili M.Bartovič s kanonierom Ondrejičkom a razom bolo 5:2 pre nás. Súperovi neostávalo nič iné len zvoliť hru bez brankára. Chvíľková naša strata koncentrácie dovolila súperovi dvakrát skórovať, ale viac sme mu už nedovolili a tak sme sa mohli po dlhšej dobe tešiť z víťazstva.