Góly: P.Hruška 3,Silný
ŽK: S.Nemček,Silný

Zostava Realu:
Horník(C)-J.Bartovič,S.Nemček,P.Hruška,Silný,R.Nemček

V 19.kole čakal na Real veľmi ťažký súper Atomik Trnava.Tomuto súperovi sme v prvom meraní síl podľahli vysoko 2:9.Chýb,ktorých sme sa dopustili v prvom meraní síl sme sa chceli vyvarovať.Úvod zápasu sme začali z dobre zabezpečenej obrany.Hráči Atomiku si vytvorili mierny tlak,ale naša hra v defenzíve bola vynikajúca a aj keď sa do nejakej šance hráči Atomiku dostali tak nás podržal Horník.V ôsmej minúte sme išli do vedenia zásluhou kanoniera Petra Hrušku.Po tomto góle sme mohli pridať aj druhý,ale Silného strela skončila na žrdi Lopatkovej brány.Atomik mohol vyrovnať pri tutových šanciach Anettu,ale skvelý Horník bol na mieste.Do konca polčasu chýbalo päť minút a nápor súpera stále rástol,ale polčasové vedenie sme si zobrať už nedali.V druhom polčase sme chceli nadviazať na hru z toho prvého.Súper sa do nás zahrýzol hneď od začiatku ale druhý náš gól v 25-tej minúte opäť z Hruškovej kopačky bol tou najlepšou odpoveďou na tlak súpera.V 30-tej minúte zavŕšil svoj hattrick Peter Hruška a bolo 3:0.Po tomto góle sa súper rozhodol pre pomerne skorú power play.Atomik sa síce na našu polovičku usadil,ale my sme skvele jeho finálne prihrávky vykrývali a do nejakek super šance sme ich nepustili.Práve naopak sme udreli ešte raz,tentokrát z kopačky skvele hrajúceho Silného.Mohli sme pridať aj piaty gól,ale ďalšie naše brejky sme už využiť nedokázali a tak sme sa tešili z prekvapujúceho,ale zaslúženeho víťazstva.Tieto nečakané tri body nám v tabuľke veľmi pomohli a odpútali sme sa na trojbodový rozdiel od predposledného Eltomu.Konečne mužstvo Realu zahralo v tomto zápase ako celok schopný odohrať vyrovnanú partiu s ktorýmkoľvek mužstvom súťaže.