Šesťbodový zápas zvládol Real na výbornú

Zeleneč

REAL-HEARTS 5:2 (1:2)

Góly Realu: S.Nemček,P.Hruška,Slíž,Blažíček,Silný

Real: Horník(C)-A.Tibenský,S.Nemček,Demovič,Slíž,Blažíček,Silný,P.Hruška,R.Nemček

V 21.kole Zelenečský Real čakal azda najdôležitejší zápas sezóny.Stretol sa s mužstvom Hearts Trnava,ktorý bol o jeden bod pred Realom a tak v boji o záchranu mal tento zápas veľmi veľa napovedať o zostupujúcich mužstvách.Úvod zápasu nám vôbec nevyšiel podľa predstáv a už v tretej minúte sme nepokryli Jankoviča a prehrávali sme 1:0.Súper hral svoju typickú defenzívnu hru z ktorej vychádzal do nebezbečných brejkov a do jeho prehustenej obrany sa nám dostávalo veľmi ťažko,ale v ôsmej minúte sa nám to predsa podarilo a Stano Nemček vyrovnal.Po tomto vyrovnávajúcom góle sme zaspali na vavrínoch a Hearts nás pritlačil,ale v týchto fázach nás podržal brankár Horník.Dve minúty pred koncom prvého polčasu sme dovolili Jankovičovi trikrát po sebe dorážať a jeho posledná strela skončila v našej sieti a tak prvý polčas sme prehrali v pomere 1:2.Keď sme chceli v tomto zápase myslieť na úspech tak sme museli v druhom polčase niečo na našej hre zmeniť.Začali sme sa lepšie pohybovať a to robilo súperovi veľké problémy.Zlom zápasu prišiel v 29-tej minúte keď Halada nastrelil spojnicu našej brány a z následného protiútoku sa nám podarilo vyrovnať.V 30-tej minúte prišla najkrajšia akcia zápasu keď od našej polovičky si Slíž so Silným niekoľkokrát vymenili loptu a prvý menovaný zasúval do prázdnej brány a prvýkrát v zápase sme viedli.Po tomto góle Real ovládol palubovku a ešte ďalšími dvomi gólmi prikrášlil výsledok v náš prospech.