REAL-DRUŽBANÉ 2:5 (1:1)
Góly Realu:R.Nemček,Krivda

Real:
Horník(C)-Demovič,P.Hruška,R.Nemček,Krivda,Silný

V 23.kole 1.OLSF čakala hráčov Realu výzva.Stretli sa s lídrom súťaže Družbanmi.Real na zápas nastúpil vo veľmi oklieštenej zostave.Favorizovaný líder začal zhusta a už v prvej minúte otvoril skóre Jakimovski.Družbané aj naďalej tlačili a Real sa bránil zubami nechtami.V 17-tej minúte po nevyužitých šancách súpera sme prekvapujúco udreli my a Rišo Nemček nekompromisne vyrovnal na 1:1 a stanovil polčasové skóre.Úvod druhého polčasu nám vôbec nevyšiel a takisto ako v prvom aj v druhom sme inkasovali gól hneď v jeho úvode,ale aj na tento gól sme dokázali odpovedať nádherným volejom Tomáša Krivdu.Od tejto chvíle vyvinul súper na nás obrovský tlak,ale Horník niekoľkými famóznymi zákrokmi nás držal stále v hre.V 32-hej minúte zahrával súper rohový kop Tomáš Krivda zle odkopol loptu a Družbané išli opäť do vedenia.Aj za tohto stavu sme mali vyrovnanie na kopačkách.Zahrávali sme priamy kop a po nahrávke Petra Hrušku sa loptu do siete nepodarilo zasunúť Dávidovi Silnému.Od tohto okamihu sme už nemali žiadne sily a líder svoje víťazstvo ešte prikrášlil ďaľšími dvomi gólmi.Síce sme tento zápas prehrali,ale za výkon ktorý sme predviedli sa hanbiť nemusíme.Real sa po prvýkrát v sezóne ocitol pod čiarou zostupu a už v najbližšom zápase sa bude snažiť toto postavenie zmeniť.