ŽK Realu:
J.Bartovič,Hulík

Zostava Realu:
Horník(C)-Hulík,Demovič,J.Bartovič,P.Hruška,Blažíček,Krivda,Štefánek,S.Nemček,Silný

V desiatom kole sa stále zlepšujúci Real stretol s lídrom súťaže Družbané Trnava.Už úvod zápasu naznačil,že to líder nebude mať s nami vôbec ľahké.V tretej minúte po Hulíkovej prihrávke skóre rafinérsky otvoril Blažíček.Družbané sa snažili o rýchlu odpoveď,ale držali sme ich na dištanc od našej brány.Mohli sme streliť aj druhý gól,ale naše vyložené šance ostali nevyužité a tak výsledkom 1:0 sa skončil aj prvý polčas.V druhom polčase sme očakávali narastajúci tlak súpera,ale ten neprichádzal a na koňa ho dostali štandartné situácie.V 24.minúte sme pri rohu nepokrili Jakimovskeho a ten strelou do prázdnej brány vyrovnal,keď Horník podbehol center.V 28.minúte súper zahrával priamy voľný kop a opäť Jakimovski sa trafil a razom sme prehrávali.Po tomto góle sme sa snažili o vyrovnanie,ale proti tvrdej a nekompromisnej obrane súpera to bolo veľmi ťažké.Najväčšiu šancu mal Hulík,ale jeho slabá strela nemohla súperovho brankára ohroziť.Tri minúty pred koncom sa Družbanom podarilo ešte skórovať a definitívne rozhodnúť o osude stretnutia.V posledných dvoch minútach sme sa dopustili ešte šiesteho a siedmeho faulu,ale kopy súpera z desaťmetrového bodu gól už nepriniesli a tak sa zápas skončil 3:1 v prospech Družbanov.V tomto zápase sme podali opäť dobrý výkon a mrzia nás hlavne nevyužité šance v prvom polčase,ktoré nás stáli akýkoľvek bodový zisk.