REAL-OLYMPIC 2:9 (0:1)
Góly Realu:Ondrejička,S.Nemček

Zostava Realu:
Horník(C)-Hulík,S.Nemček,R.Nemček,P.Hruška,Ondrejička,Silný

V predposlednom 25.kole narazil Real na Olympic Trnava.Proti obrovskému favoritovi sme začali zodpovednou hrou v obrane a snažili sme sa súperov tlak eliminovať.V prvom polčase sme si nedokázali vypracovať ani jednu čistú šancu.Súper nás zvieral a v 11-tej minúte otvoril strelecký účet Laurinec keď sa presadil cez dvoch našich hráčov.Olympic si vypracoval aj ďaľšie šance,ale Horník nás držal stále v hre a tak na druhý polčas sa nastupovalo za pre nás prijateľného stavu 0:1.V druhom polčase sme chceli byť trpezliví a čakať na nejakú našu šancu,ale bohužial nás Olympic do nej nepustil a práve naopak.V 26-tej minúte nádhernou strelou do šibenice zvýšil na 2:0 Hájnik.O minútu neskôr už bolo 0:3 z nášho pohľadu.Iskričku nádeje vykresal svojim druhým gólom v drese Realu v 29-tej minúte kanonier Ondrejička.Po tomto našom góle sa roztrhlo vrece s gólmi,ktoré pribúdali v našej sieti.Konečné skóre sa zastavilo na čísle deväť.Olympic nás deklasoval a vydlaždil si cestu k ďalšiemu zaslúženému titulu.Výsledok 2:9 je pre nás trochu krutý vzhľadom k nášmu výkonu hlavne v prvom polčase,ale prehrali sme zaslúžene.Real na Olympic v tomto zápase nemal nárok.V poslednom kole nás čaká Eltom a Real musí každopádne bodovať aby si zaobstaral účasť v 1.OLSF aj na budúci rok.