Horník(C)-
S.Nemček, Demovič, J.Bartovič, P.Hruška, Hulík, Morvay, Krivda, Silný, Blažíček, Ondrejička

Tréner mužstva:
R.Nemček

Dňa 12.9.2011 odohral Real barážový zápas s Avangardom Trnava o účinkovanie v 1.OLSF. Hneď od úvodu zápasu bolo jasné,že ide o veľa. Zápas sa hral už od začiatku vo veľmi vysokom tempe. Všetko nasvedčovalo tomu, že kto dá prvý gól tak pravdepodobne bude diktovať tempo zápasu. Skóre sme otvorili my zásluhou kanoniera Petra Hrušku v poslednej minúte prvého polčasu. Druhý polčas bol už v réžii Realu, ktorý svojim vynikajúcim výkonom spravil so zápasu exhibíciu a nenechal nikoho na pochybách, že prvú ligu si zahrá aj v nasledujúcej sezóne. Real vyhral 3:0 keď hattrickom sa blysol Peter Hruška.Poďakovanie patrí aj skvelým ,,Linčanským" fanúšikom,ktorí vytvorili Realu domáce prostredie v hojnom počte.