Na Olympic sme ešte nedorástli

Zeleneč OLYMPIC - REAL 7:3 (4:1)
Góly Realu: Morvay, Krivda 2

Zostava Realu: Horník (C)- S.Nemček, J.Bartovič, Krivda, Morvay, P.Hruška

Zelenečský Real po úspešnom barážovom stretnutí s Avangardom sa opäť predstavil v 1.OLSF. Žreb mu v prvom kole prisúdil najťažšieho možného súpera a to niekoľkonásobného obhajcu titulu Olympic. Hneď v úvode zápasu stratil loptu Stano Nemček a súper nás potrestal prvým gólom už v desiatej sekunde.V tretej minúte sme prehrávali už 2:0, keď našu obranu majster rozobral do poslednej súčiastky. V piatej minúte po nedorozumení súperovej obrany znížil Morvay.Do polčasu sme, ešte dvakrát inkasovali a tak sme ho prehrali 4:1.Úvod druhého polčasu sme začali aktívne a odmenou nám bol gól Krivdu na 2:4.Kontaktný gól mali na kopačke mladoženáč Hruška a aj Stano Nemček,ale neistého brankára Olympicu Šóša sa im prekonať nepodarilo a tak Olympic opäť trestal.Do konca zápasu sa majster presadil ešte dvakrát a Krivdov druhý gól v zápase znamenal, už len kozmetickú úpravu výsledku.