2 : 3
Ani v 4. kole Everton nebodoval

Zeleneč Druhá okresná futsalová liga pokračovala počas uplynulého víkendu štvrtým kolom. Ani v treťom tohtosezónnom vystúpení sme si nepripísali na konto žiadny bod, keď sme prekvapujúco nestačili na doteraz posledný celok tabuľky - Monkey Club Trnava.

Už priebeh úvodného dejstva zápasu neveštil pre naše mužstvo nič dobrého, keď nám súper v rozpätí šiestich minút nasúkal tri góly. Týmto skóre sa skončil aj prvý polčas, takže naši hráči mali cez prestávku o čom premýšľať.
Do druhého dejstva sme nastúpili ako vymenení a v rozmedzí od 25. do 34. minúty sa nám zásluhou dvoch presných zásahov nášho kanoniera Ondrejičku a jedným Hermanského podarilo výsledok zrovnať. Bol to však na naše nešťastie súper, ktorý svojím štvrtým gólom rozhodol o osude zápasu. Škvrnou zápasu bolo vzájomné vylúčenie nášho Martina Tibenského a hosťujúceho Jankoviča, ktorí si pre trest nezahrajú nasledujúcich 5 zápasov. Na prvý tohtosezónny bodový zisk si teda budeme musieť počkať minimálne do ďalšej soboty 22.10.2011, kedy sa o 14:00 hod. stretneme proti nováčikovi súťaže a momentálne druhému mužstvu tabuľky - leopoldovskému FC AUTOFAIR.

Fakty zo zápasu:

EVERTON Zeleneč - MONKEY CLUB Trnava 3:4 (0:3)
Góly: 25., 29. Ondrejička, 34. Hermanský - 7. Kožányi, 9. Poláček, 12. Jankovič, 38. Toráč

Ďalšie výsledky 4. kola:

TORPEDO TYRNAVIUS Trnava - FC SPIRIT Trnava 3:6 (3:4)
Góly: 1. Pecko, 19. Hujsi, 20. M. Šiška - 2. Arpáš, 9., 12., 38. Polednák, 15. Minarovič, 35. Kokeš

FK GIANTS Trnava - FC Trnava UNITED 5:0 kontumačne
štart hráča FC Trnava UNITED bez platnej registrácie

FC DESTILERE 2011 Trnava - FC AUTOFAIR Leopoldov 6:4 (3:1)
Góly: 10. Zvolenský, 14. Čahoj, 14. Polák, 32. Reho, 39. Bočkay, 40. Barčák - 5. Harman, 23., 34. Ondriga, 40. Krilek

FC KABO Trnava - AVANGARD Trnava 2:2 (0:1)
Góly: 23. Holec, 38. Tulis - 18., 35. Obal