Zeleneč REAL Zeleneč - ELTOM Hrnčiarovce 3:6 (0:2)
Góly Realu: 32. Hulík, 35. Blažíček, 36. Bartovič

ŽK: Horník
ČK: Blažíček

Zostava Realu: Horník(C)- Demovič, J.Bartovič, Hulík, Silný, Blažíček, P.Hruška

Po nepresvedčivých výsledkoch chcel Real v piatom kole konečne bodovať. V úvodnej päťminútovke nás hráči Eltomu zaskočili vysokým napádaním, ale aj napriek tomu sme mali vyloženejšie šance my. Mladoženáč Peter Hruška sa rútil dvakrát sám na brankaára Píša, ale ani raz ho nedokázal prekonať a tak sme v siedmej minúte pykali, keď do prázdnej brány zasúval Nižňan a prehrávali sme 1:0. Do konca prvého polčasu sme si vytvorili ešte niekoľko sľubných príležitostí, ale Realu sa v tejto sezóne vôbec koncovka nedarí. V poslednej minúte prvého polčasu súper ešte svoj náskok dokázal zvýšiť. Úvod druhého polčasu nám vôbec nevyšiel a v 24-tej minúte sme prehrávali už 0:4. Za tohto stavu to s nami vyzeralo už veľmi zle, ale vďaka trom rýchlim gólom sme sa vrátili do zápasu, lenže potom Demovič s Blažíčkom nepochopiteľne hneď po rozohraní pustili Palkoviča ml. pred našu bránu a prehrávali sme tri minúty pred koncom 5:3. Následne po piatom góle vylúčila nie veľmi presvedčivá rozhodcovská dvojica Slíž, Špaček Blažíčka a Eltom presilovku využil a stanovil konečné skóre na 3:6 z nášho pohľadu. V tomto zápase sme opäť nedokázali využiť ani tie najvyloženejšie príležitosti a preto sme opäť prehrali aj keď hra bola pomerne dobrá.