2 : 3
V Evertone začína svitať na lepšie časy

Zeleneč Futsalovými zápoleniami šiesteho kola pokračovala v sobotu druhá okresná futsalová liga. Náš Everton sa po minulotýždňovom prvom víťazstve v sezóne stretol s ďalším nováčikom súťaže - trnavským FC United. Naši hráči podali v tomto zápase dobrý výkon a znovu potešili svojich priaznivcov trojgólovým víťazstvom, tentokrát v pomere 5:2.

Úvod tohto stretnutia však vôbec nenaznačoval, že naši hráči budú hrať v jeho priebehu prvé husle. Bol to súper, ktorý najskôr v druhej minúte otvoril strelecký účet zápasu, aby v ôsmej minúte svoj náskok zvýšil. Našťastie ešte do obrátky sme stihli zásluhou kanoniera Andreja Ondrejičku a jednej z opôr Evertonu Milana Bartoviča skóre zrovnať. V druhom dejstve si najskôr vybrali strelci oboch mužstiev neplatené voľno, takže všetko podstatné sa udialo až v blížiacom sa závere zápasu, kedy sme v rozpätí troch minút tromi gólmi rozhodli o osude stretnutia. Strelecky sa zaskvel autor ďalšieho hattricku - Andrej Ondrejička, ktorý sa svojím streleckým príspevkom dostal na čelo strelcov druhej ligy. No samozrejme nesmieme zabudnúť ani na ostatných spoluhráčov, ktorí svojím výkonom tiež prispeli k zaslúženému úspechu Evertonu. Po dlhšej dobe sa tak začína v našom klube blýskať na lepšie časy. Všetci fanúšikovia nášho klubu pevne veria, že v nastúpenom trende budú naši zverenci pokračovať ...

Fakty zo zápasu:
EVERTON Zeleneč - FC Trnava UNITED 5:2 (2:2)
Góly: 12., 35., 35. Ondrejička, 18. Bartovič, 37. Hermanský - 2. Karády, 8. Slovák

Ďalšie výsledky 6. kola 2. OLSF:

FK GIANTS Trnava - ŠK MIMA DIVUS Trnava B 7:2 (2:1)
Góly: 3. Matisko, 8., 28., 29. Tomovič, 32. Deket, 34. Belavý, 40. Fiala - 19. Verbír, 37. Uhrík

FC DESTILERE 2011 Trnava - AVANGARD Trnava 0:4 (0:3)
Góly: 1., 26. Bajer, 5., 14. Obal

TORPEDO TYRNAVIUS Trnava - FC AUTOFAIR Leopoldov 4:4 (1:1)
Góly: 7. Chabreček, 21., 34. Gallo, 36. Pecko - 13., 39. Brodek, 30. Gažovič, 32. Ondriga

FC SPIRIT Trnava - MONKEY CLUB Trnava 3:2 (0:0)
Góly: 21. Arpáš, 25. Čahoj, 29. Minarovič - 39. Toráč, 40. Greguš