Chyby z úvodu zápasu nás stáli akýkoľvek bodový zisk

Zostava Realu:
Horník(C)-Demovič,Hulík,Novanský,S.Nemček,P.Hruška,Štefánek

Góly Realu:P.Hruška 3

ŽK Realu:Novanský

V 11.kole sa stretol Real s nevyspytateľným Kompletom Hrnčiarovce.Úvod zápasu bol pre Real ako z najhoršieho sna.Už v druhej minúte Hulíkovú prihrávku súper zachytil a prehrávali sme 1:0.O niekoľko sekúnd stratil loptu zbytočne kanonier Hruška a samostatný nájazd premenil Pilíšek na druhý gól Kompletu.Po týchto dvoch školáckych chybách sme sa veľmi ťažko spamätávali.Naše chyby sa kopyli a keby mal Dovičič o trochu presnejšiu mušku mohol byť výsledok pre nás ešte strašnejší.Spamätali sme sa až v druhej polovici prvého polčasu a konečne sme začali hrať našu hru a súpera sme pritlačili na jeho polovicu.V 17-tej minúte sa podarilo Hruškovi znížiť.Týmto gólom uzavrel aj skóre prvého polčasu.Úvod druhého polčasu nám vyšiel nad očakávanie a po peknej kombinačnej akcii sa nám v 22.minúte podarilo vyrovnať.Po našom vyrovnávajucom góle sa snažili obe mužstvá dostať do vedenia.V 29.minúte po faule Hulíka zahrával súper priamy kop a Dovičič využil zlé postavenie múru a po vedľa neho poľahky skóroval.Nevzdali sme sa a v 32-hej minúte Hruška zavŕšil svoj hattrick a bolo opäť vyrovnané.Dve minúty pred koncom sme mohli zlomiť zápas na svoju stranu,ale lopta smerujúca do prázdnej brány Kompletu zasiahla nešťastne Hruškovu nohu na čiare a z následného protiútiku skóroval Komplet štvrtý a zároveň aj víťazný gól.Už po niekoľkykrát v tejto sezóne sme zaspali v úvode zápasu a to nás stálo bodový zisk.